Screen Planner

Screen Planner to intuicyjna i zaawansowana aplikacja umożliwiająca z jednej strony profesjonalną obsługę konferencji / szkoleń / event- ów.

ScreenPlanner to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań, umożliwiających dystrybucję i odtwarzanie treści multimedialnych na ekranach TV połączonych we wspólną,  centralnie zarządzaną sieć komunikacyjną.

ScreenPlanner dzięki swojej uniwersalności ułatwia zbudowanie sieci ekranów TV w oparciu o dowolne medium w postaci sieci Internet, połączeń GSM czy też nawet połączeń Satelitarnych.

Aplikacja umożliwia zarządzanie treściami wyświetlanymi na wszystkich ekranach TV wchodzących w skład tej sieci za pomocą Systemu Centralnego co w zestawieniu z pełną dowolnością w zakresie budowy połączeń (gsm, satelita, internet) gwarantuje możliwość zastosowania ScreenPlannera bez ograniczeń geograficznych.

System Centralny umożliwia dowolne definiowanie tego co (zestaw wyświetlanych treści), kiedy (harmonogram wyświetlania) i jak (kolejność wyświetlania) ma być odtwarzane w sieci ekranów TV z podziałem na grupy ekranów.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii zmiany wykonywane z poziomu Systemu Centralnego są odzwierciedlane na ekranach TV niemalże w czasie rzeczywistym.

Dzięki zastosowaniu szeregu zaawansowanych rozwiązań treści mogą być wyświetlane w sieci ekranów TV nawet wtedy gdy wszystkie ekrany stracą połączenie z Systemem Centralnym.

ScreenPlanner nie jest produktem „z pudełka”, a co za tym idzie każde wdrożenie jest dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta, charakterystyki jego działania oraz poszczególnych elementów infrastruktury teleinformatycznej.

ScreenPlanner jest stale rozwijany w oparciu o najlepsze praktyki oraz o wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas wdrożeń u Klientów.